Apie mus

Mylėti – reiškia išauginti ir išauklėti kažką tikrai vertingo mūsų gyvenime. Taip atsirado ir „Milupa“. Kasdienė mūsų misija susijusi su noru būti šalia ir galimybe padėti kiekvienai šeimai išsirinkti aukščiausios kokybės produktus kiekvieno mažylio mitybos poreikiams. Niekada neatsisakome padėti prašantiems paramos bei patarimo.

"Milupa" padeda mažyliams užaugti

Su mažyliu mes esame kasdien – nuo gimimo iki pirmųjų ištartų žodelių, iki pirmųjų žingsnių taip ilgai, kiek tik reikia! Teikiame pirmenybę mažylių sveikatai ir tėvelių ramybei. "Milupa" jau daugiau nei 80 metų gamina produktus kūdikiams ir vaikams, suteikiančius mažiesiems visas visaverčiam vystymuisi reikiamas medžiagas, o jų tėveliams – širdies ramybę.

"Milupa" remia tėvelius

"Milupa" komanda yra kartu su tėveliais jau nuo akimirkos, kai mažylis ateina į šį pasaulį. Mes visuomet pasirengę atsakyti į vaikų mitybos klausimus, išklausyti, nuraminti ir pateikti ekspertų nuomonę. Šiam tikslui sukurtas ypatingas nemokamas "Mamos telefonas", kuriuo skambinant darbo dienomis nuo 9:30 iki 17:00 galima gauti patarimų vaikų mitybos klausimais. Ir Tu gali sulaukti paramos, skambindama mielosioms "Milupa" ekspertėms nemokamu telefonu 880 006 262.

"Milupa" įmonę kuria tėvai

„Milupa“ filiale Lietuvoje mes dažnai susitinkame su mamomis ir jų mažyliais, kad kuo geriau suprastume šeimų poreikius, kad augtume kartu su jaunosiomis šeimomis ir galiausiai – kad dalytumėmės džiaugsmu dėl spartaus mažųjų augimo. Mūsų komandoje taip pat dirba keletas jaunų mamų, kurios pačios ką tik auklėjo savo mažylius ir geriausiai supranta tai, kaip jaučiasi mama ir mažylis netrukus po jų pirmojo susitikimo.

Kaip "Milupa" užaugo?

Remdamiesi žiniomis apie grūdų gaminius bei suprasdami kokybiško maisto mažyliams poreikį, 1933 m. Vokietijoje Paulų šeimos nariai pradėjo gaminti vaikišką maistelį. Pirmieji su "Milupa" ženklu pagaminti produktai vaikams buvo iš grūdinių augalų. Per dvidešimt metų "Milupa" tapo didžiausia vaikų maisto gamintoja Vokietijoje, ir pasaulyje pradėta vertinti kaip įmonė, kuri didžiulį dėmesį skiria maisto produktų tyrimams bei kokybės gerinimui.

Įmonei sėkmingai plečiantis, 1954 m. "Milupa" pradėjo motinos pieno sudėties tyrimų programą, kurios tikslas buvo sukurti artimą motinos pienui mišinį, skirtą mamoms, kurios dėl kokių nors priežasčių negalėjo pačios maitinti savo mažylių. Kaip tyrimų rezultatas 1964 m. Europos rinkoje pavadinimu „Milumil“ pasirodė pirmasis pieno mišinys kūdikiams.