Maclaren Milupa Loterija

Dalyvauk akcijoje ir laimėk lengvą vaikišką "Maclaren" vežimėlį! Žinome, kad turi pasirūpinti daugybe įvairių dalykų, kurie patenkintų tavo vaiko poreikius. "Milupa" su tavimi nuo pat pradžių, kai tik pradedi ieškoti savo kūdikiui papildomo maisto, iki pat tų dienų, kai vaikas jau sėdi prie suaugusiųjų stalo, tačiau kai kuriuos produktus vis dar renkiesi iš specialaus vaikų maisto asortimento.

Kai mažylis išmoks savarankiškai sėdėti, tau bus labai naudingas vaikiškas "Maclaren" vežimėlis. Jis itin lengvas, patogiai pernešamas ir įkeliamas į automobilį.

Todėl nuo 2017 metų balandžio 18 dienos iki birželio 12 dienos:

  • pirk tris bet kuriuos* "Milupa" produktus (su vienu pirkimo kvitu) bet kurioje prekybos vietoje Lietuvoje;
  • registruok pirkimo kvitą "Milupa" interneto svetainėje;
  • išsirink tinkamiausią vežimėlio modelį iš trijų siūlomų ir pasinaudok galimybe laimėti vieną iš šešių "Maclaren" sėdimųjų vežimėlių.
  • Kodėl verta pirkti "Milupa" produktus
  • "Milupa" yra tyrelių rinkos lyderis Baltijos šalyse ir stiprus rinkos dalyvis košių stikliniuose indeliuose ir pakeliuose kategorijoje. Taip pat nepamirštame gardžiųjų sausainių ir arbatos! "Milupa" siūlo ir dirbtinio pieno mišinių kūdikiams "Milumil".

Žaliavos, iš kurių gaminame savo produktus, atitinka baby grade standartus. Tai reiškia, kad jos perkamos tik iš tų tiekėjų, kurie produkciją augina tik vaikų maisto gamybai. Jų produkcijos kokybė kruopščiai tikrinama, todėl esame įsitikinę, kad produktai atitinka aukščiausius vaikų maisto gamybos standartus.

Sėkmės loterijoje! Tavo "Milupa".
* Išskyrus "Milumil 1", nuo gimimo.