​Kūrybiška kiekviena rudens diena!

Bendrauti su vaiku neturėtų būti varginamai nuobodu, atvirkščiai, yra gausybė nuostabių dalykų, kurių kitokiu atveju taip ir nepatirtum.

Tad mėgaukis tuo ir leisk mažojo džiaugsmui užpildyti visą kambarį ir tavo širdį.

Tu esi pavyzdys savo vaikui. Esi ta, kuri jį įkvepia, ir jis nori būti toks kaip tu. Jis visko iš tavęs mokosi – elgesio, veiksmų, įpročių. Ir kūrybiškumo. Tad leisk jam skleistis jau nuo mažų dienų. Mes stengsimės padėti patarimais, kaip paprastai, įdomiai ir smagiai leisti laiką su vaiku ir suteikti jaukumo bei žavesio kasdienei rutinai.

Šiandien dalijamės linksmomis idėjomis ir patarimais apie rudenį, kaip juo džiaugtis kartu su mažyliu.

Linksmieji rudens vaisių ir daržovių atspaudai!

Sukurk tikrą spalvingą meno kūrinį su mažyliu iš vietinių gėrybių – pasigaminkite linksmų atspaudų iš burokų, obuolių, bulvių, kriaušių naudodamiesi dažais ir rankomis. Vėliau galėsite taip papuošti ir kambario sienas, kad būtų jaukiau. Taip pat šis užsiėmimas naudingas, jei jau bandai atjunkyti mažylį – jis greičiau pripras prie vaisių ir daržovių, o procesas bus paprastesnis.

Rudens lapų medžioklė

Koks ruduo be auksinių lapų? Net jei dar kai kurie atrodo apyžaliai, pasitelkę kūrybiškumą ir padedami vaiko nuspalvinsite juos kaip reikia. Reikės klijų, pieštuko, žirklių ir vaizduotės – ir lengvai kartu sukursite rudeniškų paveikslėlių. Be to, tuo pat metu gali papasakoti vaikeliui apie tuos gyvūnus, kuriuos darote, – bus graži pamoka.

Obuolių laikas!

Ateina ruduo su visomis savo spalvomis, auksiniais lapais ir, žinoma, obuoliais. Pasilinksmink rinkdama obuolius su mažuoju. Duok jam panešti juos iki krepšelio – mažylis tikrai pasijus svarbus ir naudingas. O ir nešimo kelią galima paįvairinti – pavyzdžiui, šliaužti vėžliu, bėgti kaip liūtas ar šokuoti kaip triušis.

Linksmo ir nuotaikingo rudens! Tegu jį ir tavo vaiko pasaulį nuspalvina kūrybiškos tavo mintys.